Dostarczaj witaminy oraz wszystkie składniki odżywcze

Bowiem gotowanie zabiera tak wiele składników odżywczych i witamin z jedzenia, nieuchronnie zaczynasz odżywiać swoje ciało tym, czego potrzebuje, jeżeli zaprzestajesz gotować jedzenie i zaczynasz spożywać żywność surową.


tabletki na odchudzanie


Konsumowanie surowego jedzenia przyspiesza metabolizm. Trawienie surowej żywności zabiera trochę więcej energii, ale ze względu na korzyści warto wybrać chociaż częściowo surową dietę.

Witamina A pełni sporo funkcji w organizmie, między innymi zdrowych oczu, wspomaganie wzrostu komórek, a również wspieranie układu odpornościowego. Witamina A jest nie tylko absorbowana bezpośrednio, ale jest także produkowana przez organizm w wyniku przekształcenia beta-karotenu.

Witamina D jest jedyną witaminą, która nie jest zdobywana ze spożywanych pokarmów. Witamina D jest pozyskiwana przez skórę wystawioną na światło słoneczne. Także niektóre produkty spożywcze zawierają witaminę D. Można też witaminę D uzupełniać przez suplementowanie.

Dużo ludzi nie stosuje wystarczająco zbilansowanej diety, żeby zapewnić wszystkie niezbędne witaminy, co doprowadziło do boomu branży środków wielowitaminowych. Specyfiki wielowitaminowe są dostępne w wielu rozmaitych postaciach, w tym tabletek, kapsułek żelowych, a nawet płynów. Niewątpliwie oczywistą korzyścią wypływającą z przyjmowania tego typu specyfików jest komfort. O ileż łatwiej jest przyjąć jedną dawkę takiego preparatu, który zawiera wszystkie konieczne witaminy, w porównaniu z przyjmowaniem wielu różnych preparatów.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *